دریافت مجوز دفاع دانشجویان ورودی ۹۸ تا ۱۰ اسفند


به گزارش خبرنگار مهر، مطابق حکم کمیسیون موارد خاص دانشگاه امیرکبیر، مهلت دفاع دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ورودی سال ۱۳۹۸ که نیمسال اول ۱۴۰۰ ترم پنجم دانشجو است، به شرح زیر تصویب شد؛

۱- دانشجویان تا روز سه‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ نسبت به اخذ مجوز دفاع در پورتال آموزشی خود اقدام کنند.

۲- با توجه به اینکه در روز سه‌شنبه مورخ ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ دسترسی دانشکده برای ثبت درخواست مجوز دفاع در پورتال آموزشی بسته می‌شود، چنانچه دانشجویان تا تاریخ مقرر درخواست مجوز دفاع خود را ثبت نکرده باشند، مجاز به دفاع تا پایان اسفند ماه ۱۴۰۰ نبوده و لازم است نسبت به تمدید ترم ششم اقدام کنند.

۳- نمره پایان‌نامه دانشجویانی که در موعد مقرر از پایان‌نامه خود دفاع‌ کرده اند، حداکثر تا روز چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ در پورتال آموزشی به صورت موقت ثبت و نمرات دفاع جهت تایید و ثبت قطعی در پورتال آموزشی حداکثر تا روز چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارسال شود.

۴- عدم ثبت موقت نمره در پورتال و عدم دریافت نمره پایان‌نامه دانشجو تا تاریخ فوق به منزله عدم دفاع آن ها بوده و مجوز دفاع دانشجو لغو می‌شود و دانشجو ملزم به تمدید ترم ششم است.

۵- دانشجویان ورودی سال ۹۸ که نیمسال اول ۱۴۰۰ ترم چهارم آنان است، نیز تا پایان اسفند ماه برای دفاع در نیمسال چهارم زمان دارند و موارد بالا شامل حال آنها نیز می‌شود.

این زمانبندی فقط برای دانشجویان ورودی سال ۹۸ که نیمسال اول ۱۴۰۰ نیمسال پنجم آنها می‌باشد، قابل اجراست و برای دانشجویان دیگر، برای تاریخ دفاع و نمره ارزیابی پایان نامه در ترم پنجم بر اساس رویه ۳۳۰۱ عمل خواهد شد.

دانش گذاران هیچ مسئولیتی در قبال صحت اخبار ندارد و تنها نقل کننده خبر از منبع می باشد.
منبع خبر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.